Login

Ostatní služby

Domovní práce

Jednoduché i složitější domovní práce, jakými jsou malování, péče o zahradu a podobně, zajistí agentura Westpoint a.s.. Vše provádí odborně vyškolený personál s důrazem na kvalitu práce, diskrétnost a solidnost.

SLUŽBY V SOUVISLOSTI S PROVÁDĚNÍM ÚKLIDU

Úklid znamená nejen samotný proces čištění, ale zahrnuje v sobě také nákup a využívání čisticích prostředků, zprostředkování služeb (mytí oken) a další. Při domovních službách proto zajistíme veškeré potřebné preparáty, které budou jak účinné, tak zdraví neškodné.

ZAJISTĚNÍ CHODU DOMÁCNOSTI

V případě nepřítomnosti členů domácnosti (dovolená, pracovní cesta, apod.) vám agentura Westpoint a.s zajistí chod domácnosti. Jedná se o služby prováděné odbornými pracovníky a zajišťujeme vám 100% diskrétnost a solidnost.

PÉČE O ZAHRADU

Při nedostatku času či fyzických sil můžete využít služeb péči o zahradu a okolí. Jedná se o služby poskytované především nemohoucím lidem nebo také časově vytíženým lidem. Péče o zahradu bývá často náročná, my se vám o ni postaráme. Jedná se o sekání trávy, likvidování spadlého listí a větví a podobně. Vše záleží na domluvě s klientem.

Stejné služby nabízíme také v oblasti péče o bazén. Také se vám postaráme o domácí zvířata, ať už v době vaší nepřítomnosti či jako pravidelnou službu.

DROBNÁ ÚDRŽBA

Využít můžete také exklusivní nabídku služby drobné péče o domácnost. V době nepřítomnosti členů domácnosti vám bude zajištěno malování bytu či domu, následný úklid a další služby. Můžete bez starostí odjet na dovolenou nebo pracovní cestu a Westpoint a.s. udělá vše za vás. Rozmezí služeb závisí opět na přání klienta.

Proč si vybrat nás?

Na trhu působíme již od roku 1998 a naše dlouholeté zkušenosti přispívají k neustálému zkvalitňování nabízených služeb.
Vlastníme certifikát ČSN EN ISO 9001:2016,
můžete se spolehnout na naši profesionalitu.
Naše jednání je solidní, a proto jsme rádi,
že se spokojení klienti k nám a našim službám
rádi vracejí.
Spokojenost našich klientů je pro nás tou největší odměnou za odvedenou práci. Každý zákazník se setká s osobním přístupem a snažíme se docílit spokojenosti obou stran.
Nejen materiály, ale hlavně vykonaná práce společností Westpoint a.s., je zárukou kvality a dlouhodobé trvanlivosti.
Jsme flexibilní v ohledu ke klientovi a snažíme se najít optimální řešení časové dostupnosti při řešení jakéhokoliv problému.
HOME Westpoint
Akcionářský web
Ostatní služby
Úklidová služba
Služby PCO
Ostraha osob a majetku

Created by © 2011 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign