Bezpečnostní služba České Budějovice

Bezpečnostní služba České Budějovice nabízí komplexní a profesionální služby v oblasti ochrany osob a majetku. Od roku 1998 zajišťujeme vaši bezpečnost. 

Proč zvolit WESTPOINT?

Máme vlastní proškolený personál, který plní své úkony na profesionální úrovni. Zakládáme si na důslednosti a naši lidé jsou vyškoleni tak, aby dokázali vyhodnotit potenciální rizika.

Naším posláním je vám zajišťovat maximální bezpečnost a eliminovat rizika újmy na zdraví, vzniku majetkových nebo finančních ztrát. Důkazem naší spolehlivosti je certifikát ČSN EN ISO 9001:2016. Věříme, že bezpečnost společnosti je postavena na naší vzájemné důvěře. Působíme po celé České republice a těší nás, že máme samé spokojené zákazníky. Máme bohatou a dlouhodobou praxi. U svých klientů klademe důraz na individuální přístup při ostraze osob a objektů.

Maximální efektivita a bezpečnost

Prováděli jsme důslednou ostrahu škol, hotelů, administrativních budov, ale také staveb a průmyslových objektů. Naše odborné služby bychom popsali třemi slovy: flexibilita, přesnost a loajalita.

Každý nový klient může od nás očekávat detailní analýzu současného zabezpečení. Na základě této analýzy navrhujeme případné změny a vylepšení, abychom zajistili maximální efektivitu a bezpečnost. Jsme schopni vám zajistit technologie pro zabezpečení. Naše služby na míru umožňují také činnosti spojené s administrativním, facility managementem, údržbou objektu i jeho úklidem.