Recepční služby

Recepce je prvním místem, které spatří každý, kdo navštíví vaši organizaci. První dojem ze vzhledu, chování a fungování obsluhy recepce často utváří dojem z celé společnosti. Správně odvedené služby recepce přináší prestiž, důvěryhodnost i profesionalitu každého podniku. Uvědomujeme si důležitost této služby a naše zaměstnance pravidelně školíme, abychom mohli poskytnout nejvyšší kvalitu na trhu. Specializujeme se na poskytování komplexních služeb na recepci, které jsou přizpůsobeny potřebám a požadavkům každého zákazníka.

Chcete, aby vaši hosté byli uvítáni skutečnými profesionály?

Na vaši recepci zajistíme proškolené zaměstnance, kteří nejen hosty uvedou a případně provedou po budově, ale postarají se i o potřebně administrativní záležitosti.

Před zahájením spolupráce provedeme analýzu současného stavu recepce i zabezpečení a navrhneme potřebná vylepšení.

Zajišťujeme také činnosti spojené s administrativním a facility managementem a úklidem.

Recepce

Recepční služby

Recepční a vrátné služby zajistí bezproblémový provoz budovy, evidenci návštěv a klientů. Zároveň svým přístupem a jednáním vytvoří přátelskou atmosféru v budově, objektu. Zaměstnanec recepce je prvním kontaktem s Vašimi návštěvami či klienty po příchodu do budovy.

Přátelský a profesionální přístup je naší prioritou. Reagujeme na Vaše požadavky ihned a jsme schopni zajistit reprezentativní recepční a vrátné služby v jakémkoli denním a nočním čase.