Recepční služby

Recepce je prvním místem, které spatří každý, kdo navštíví vaši organizaci. První dojem ze vzhledu, chování a fungování obsluhy recepce často utváří dojem z celé společnosti. Správně odvedené služby recepce přináší prestiž, důvěryhodnost i profesionalitu každého podniku. Uvědomujeme si důležitost této služby a naše zaměstnance pravidelně školíme, abychom mohli poskytnout nejvyšší kvalitu na trhu. Specializujeme se na poskytování komplexních služeb na recepci, které jsou přizpůsobeny potřebám a požadavkům každého zákazníka.

Recepční služby na míru

Nabízíme recepční služby na míru. Naši zkušení recepční jsou k dispozici pro obsluhu a uvádění hostů do budovy. Hosty vždy s úsměvem přivítají, vyřídí administrativní záležitosti včetně zápisu a ohlašování návštěv a poskytnou jim veškeré potřebné informace. Dále zajišťujeme doprovod osob po budově, což zahrnuje například vedení hostů k jejich cílovým místům. Všichni naši recepční jsou profesionální, zodpovědní a vždy se snaží vyjít vstříc potřebám našich zákazníků.

Pokud hledáte spolehlivé a kvalitní recepční služby na míru, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám poskytneme další informace a přizpůsobíme naše služby vašim potřebám.

Proč zvolit právě nás?

  • Recepční služby na míru
  • Proškolení zaměstnanci, kteří dokáží skvěle reprezentovat
  • Pravidelná kontrola a školení zaměstnanců
  • Před zahájením spolupráce provedeme analýzu současného stavu recepce i zabezpečení a navrhneme potřebná vylepšení
  • Zajišťujeme také činnosti spojené s administrativním a facility managementem a úklidem

Kontaktní formulář