Pult centrální ochrany

Společnost Westpoint a.s. provozuje vlastní pult centrální ochrany s nepřetržitou službou. V současné době spolupracujeme s téměř 60 bezpečnostními agenturami, pro které dané služby poskytujeme.

Pult centrální ochrany je monitorovací středisko, které přijímá data a informace o stavu poplachových systémů. Může se jednat o narušení, poruchy, ale i kontroly zakódován objektů nebo neohlášené vstupy mimo stanovený limit. Dané situace pak operátor řeší výjezdem zásahového vozidla, vysláním PČR nebo informováním oprávněných osob.

Na monitorovací středisko jsou přijímány signály z elektronického zabezpečovacího systému (EZS,PZTS), elektronické požární signalizace (EPS) nebo z kamerových systémů (CCTV, VideoFied).

Pult centrální ochrany poskytuje služby výjezdových skupin, které jsou připraveny zasáhnout na dotčeném objektu.

V rámci komplexních služeb Vám rádi zajistíme montáž požadovaného bezpečnostního systému. Disponujeme širokou škálou nabízených bezpečnostních systémů. Naši bezpečnostní technici pracují v oboru více jak 30 let a i proto jsou zárukou naprosté profesionality a znalosti jak starších, tak novějších systémů.

Mezi naše osvědčená připojení patří systému od výrobců: NAM, Paradox, DSC, Ajax, Jablotron, Honeywell, Satel, Ester, Zettler a mnoho dalších.

Kontaktní formulář