Reference

Dobré reference jsou naším hnacím motorem a dobře si uvědomujeme, že nejsou samozřejmostí. O to více nás těší a moc si jich vážíme.
Ať už jde o fyzickou ostrahu, zabezpečení objektů pomocí pultu centralizované ochrany (PCO) či recepční služby, veškeré naše služby provádíme s maximální péčí a profesionalitou.
Spolupráci s klienty zakládáme na oboustranné důvěře.

WESTPOINT, a. s. pro naši společnost Pražská plynárenská a.s. pro nás v rámci svých služeb zajišťuje ostrahu na vybraných objektech od roku 2022.
Vždy na mě působila a stále působí jako profesionální a solidní společnost. Za zcela zásadní považuji řešení neočekávaných situací a ochotu tyto nastalé situace řešit.
Komunikace a spolupráce lidmi, se kterými jsem denně v kontaktu, ať už ve funkci strážných nebo manažerů společnosti, je vždy na velmi dobré úrovni.

Michal Šams, Pražská plynárenská, a.s.

S Westpoint a.s. jsme hladce, pružně a rychle navázali spolupráci. Vždy jsme se na jejich služby mohli spolehnout, vše bylo řešeno velmi proklientsky, nebylo nic, s čím by si Westpoint nedokázal poradit. Jsme velmi spokojeni.

Ludmila Cvrčková, MINT Investments

Firma Westpoint a.s. poskytuje kvalitní služby recepce a ostrahy v naší administrativní budově na Smíchově.
Recepční a ostraha společně tvoří skvělý tým. Jejich týmová spolupráce je výjimečná; jsou perfektně sehraní a efektivně si předávají veškeré informace. Tato harmonie přináší výhody jak nám, tak i našim klientům a návštěvníkům.
Jejich služby jsou profesionální, vždy ochotní, zdvořilí a nebojí se žádné práce.
Jsme potěšeni jejich profesionálním přístupem a schopností pracovat jako jednotný celek. Doporučujeme firmu Westpoint a.s. každému, kdo hledá spolehlivého partnera pro služby recepce a ostrahy.

Aneta Ptáčníková, 100 Towers Holding

Po roce a půl mé spolupráce se společností Westpoint a.s. poskytující bezpečnostní a recepční služby v budovách, kde sídlíme, můžu s potěšením oznámit velmi pozitivní zkušenosti. Jejich specializovaní pracovníci významně posílili bezpečnost našich prostor a zajistili bezpečné prostředí pro naše zaměstnance i návštěvníky. Jejich profesionalita a spolehlivost navíc trvale předčila naše očekávání a vzbudila důvěru v jejich schopnosti.

Branislav Tomko, Pure Storage Czech Republic

S Vaší společností Westpoint úspěšně spolupracujeme více než 5 let, kdy pro nás zajišťujete služby v oblasti ostraha/recepce.
Vnímáme, že situace na pracovním trhu ve Vašem oboru podnikání je velmi složitá, a i proto oceňujeme, že jste schopni nám na spravovaných budovách zajistit stabilní tým a tím i vysokou úroveň poskytovaných služeb. Nejen my, ale i naši nájemci jsou se vstřícností, se kterou se na recepcích setkávají, spokojeni.
I v krizových situacích dokážete pružně reagovat na naše potřeby. Pevně věříme, že naše spolupráce bude takto úspěšná i v budoucnu.

Zuzana Černá, Savills Czech Republic