O nás

Kdo jsme a jaký je náš firemní příběh

Společná vize | Vzájemná důvěra | Individuální a moderní přístup | Spolehlivost a profesionalita

Naše firma se začala formovat v 90. letech minulého století, kdy se malý tým odhodlaných profesionálů rozhodl založit bezpečnostní agenturu s cílem poskytovat spolehlivé a kvalitní služby. Zakladatelé měli společnou vizi – vytvořit silnou a stabilní společnost, která na sobě bude neustále pracovat.

Od začátku jsme ke každému klientovi přistupovali velmi individuálně. Vždy jsme kladli důraz na počáteční fázi spolupráce, ve které zjišťujeme osobní potřeby klienta a teprve poté poskytujeme optimální řešení. Vzájemná důvěra mezi námi a klientem pro nás byla vždy klíčová, a i proto se naše firma začala postupně rozrůstat.

Po celou dobu jsme si vědomi toho, že bezpečnostní obor je velice dynamický a je potřeba s ním držet krok. Trendy a technologie se mění stále rychleji. Průběžně investujeme do školení zaměstnanců a vždy se snažíme zavádět nové technologie co nejdříve. Jedině tak můžeme udržet efektivitu a kvalitu našich služeb na vysoké úrovni.

Je důležité zmínit, že WESTPOINT by nebyl WESTPOINTem, pokud by s ním nežil pan JUDr. Petr Šourek. Vždy byl ve firmě velice respektovanou autoritou a výjimečným profesionálem. Pan Šourek zastával důležité funkce a firmou skutečně žil, určoval její směr a dal jí ty správně hodnoty.

Dnes jsme velmi hrdí na to, že jsme se stali respektovanou firmou v oblasti bezpečnostních služeb. Naše nabídka je více než široká a víme, že na každého z našich zaměstnanců se můžeme spolehnout. A jakkoli se vše kolem nás neustále proměňuje, jsme si jisti, že základním pilířem zůstává důvěra mezi klientem, vedením firmy a jejími zaměstnanci.

Náš 25letý příběh odráží naše základní hodnoty – spolehlivost, důvěru, profesionalitu a moderní přístup. Jsme šťastní, že jsme náš sen z devadesátek dotáhli až sem a těšíme se na zajímavé kapitoly, které na nás teprve čekají.