Bezpečnostní agentura Plzeň

Potřebujete zajistit bezpečnostní služby v Plzni a jejím okolí? V tom případě vám naše firma Westpoint může být plně k dispozici. Zaměřujeme se na ostrahu objektů, ale také na ostrahu osob v Plzni. Potkat se s našimi zaměstnanci můžete na různých akcích a festivalech, při ochraně škol, průmyslových a administrativních budov. Veškeré bezpečnostní služby nabízíme klientovi plně na míru a s individuálním přístupem.

Bezpečnostní služby na míru - Plzeň a okolí

Naše firma se vyznačuje dlouholetou tradicí a bohatou klientelou napříč celé České republiky. Máme spoustu vlastních proškolených zaměstnanců, díky kterým jsme získali několik certifikátů, které naši prestiž jen potvrzují.

Analýza a zlepšení bezpečnostních systémů

Jste-li našim novým klientem, prvotně zajistíme analýzu současného zabezpečení vašeho chráněného objektu. Podle zjištěných výsledků jsme schopni navrhnout změny k lepšímu, aby vaše zabezpečení bylo stoprocentně funkční.

Pokud potřebujete zajistit ostrahu objektu v Plzni, jsme schopni od našich předních dodavatelů dodat a nainstalovat technologie pro zabezpečení. Vždy se snažíme využívat nejnovější a nejmodernější technologie, které jsou na trhu nabízeny. Díky tomu se kvalita bezpečnosti ještě mnohonásobně zvýší.

Naše firma nezajišťuje pouze služby spojené s ochranou majetku a osob. Můžeme vám nabídnout i administrativní a facility management. Vy se budete moct naplno věnovat svému podnikání a chod i péči o budovu vložíte do našich rukou. Samozřejmě se postaráme též o veškerý úklid v prostorách a případně o péči o zeleň v okolí objektu.

Kontaktujte nás

Máte-li o naše zmíněné služby zájem, neváhejte se nám ozvat. Díky individuálnímu přístupu a zajištění služeb na míru, se můžeme domluvit na konkrétních požadavcích a detailech.