Bezpečnostní agentura Praha

Jsme renomovanou bezpečnostní agenturou a své služby poskytujeme zákazníkům již 26 let. Nabízíme fyzickou ostrahu osob a majetku, vzdálený monitoring a úklidové služby. Provozujeme vlastní pult centrální ochrany s nepřetržitou službou a v rámci facility managementu zajišťujeme kompletní servis pro správu nemovitostí a majetku.

Naši strážní jsou důslední a dokážou vyhodnotit potencionální rizika. Ochrání vaše budovy, zboží a materiál před případným odcizením. Zajistí kontrolu osob a vozidel v areálu, pochůzkovou činnost, kontrolu a požární dozor, nahlásí případné závady, vyřeší mimořádné události, pravidelně monitorují aktuální situaci a podávají zprávy.

Ostraha objektu Praha

Poskytujeme specializované služby v oblasti fyzické ochrany objektů. Naši zaměstnanci jsou pečlivě vybraní, školení a zkušení profesionálové. Veškerá režimová opatření přizpůsobíme vašim požadavkům a potřebám. Vytvoříme cílenou strategii fyzické ostrahy tak, aby byla zajištěna maximální bezpečnost a eliminována rizika újmy na zdraví, vznik majetkových škod a finančních ztát.

Ostraha osob Praha

Naši strážní se postarají o vaši bezpečnost, tak aby naše služby nezasahovaly do vašeho programu nebo jednání. Při ostraze na větších kulturních nebo sportovních akcích se naši pracovníci postarají o bezpečnost před akcí, během akce i po jejím konci. Zajistí efektivní dohled v budově, rozlehlém areálu nebo venkovních prostorách. Postaráme se o zdravotnický a požární dohled a nabízíme i úklidové služby po konání akce.

Pro zadání poptávky využijte následující formulář

Do 2 dnů s vámi projdeme vaše potřeby a požadavky.