Bezpečnostní služba Zlín

Jsme renomovaná bezpečnostní služba působící po celé ČR. Specializujeme se na poskytování služeb souvisejících s ochranou, bezpečností a prevencí rizik. Naše služby nabízíme různým subjektům, včetně vládních institucí, firem, jednotlivcům nebo při pořádání veřejných akcí.

Ostrahou a bezpečnostními službami obecně se zabýváme již řadu let. Zaměstnáváme pouze profesionály. Všichni zaměstnanci jsou řádně proškoleni a jsou ve svém oboru zkušení.

Naším cílem je poskytnout klientům bezpečné prostředí prostřednictvím účinných bezpečnostních opatření a strategií. Proto jsme za svou kvalitně vykonávanou práci byli oceněni četnými certifikáty.

Spolupracujeme s dodavateli, kteří mají k dispozici inovativní technologie pro absolutní zabezpečení a monitoring konkrétního fyzického místa, jako jsou budovy, areály, průmyslové objekty, obchodní centra, rezidenční domy, apod.

Jaké služby ve Zlíně nabízíme

Jak postupujeme

Pro nově příchozí klienty vždy provádíme analýzu současného zabezpečení a v případě potřeby navrhujeme nezbytné změny. Následně se samozřejmě postaráme o jejich realizaci.

Hledáte bezpečnostní služby Zlín? Neváhejte nás kontaktovat a domluvit si nezávaznou schůzku, při které s vámi budeme konzultovat vaše přání i potřeby a navrhneme vám individuální služby šité na míru.