Úklid domácnosti

Pakliže chcete ze svého domu či bytu vytvořit příjemný a útulný domov, ve kterém se budete vy a vaše rodina cítit komfortně – pravidelný úklid domácnosti je nezbytností. Stejně tak je tomu v případě, pokud hodláte dopřát svému bydlení, nábytku a vybavení dlouhodobou životnost – bez údržby toho lze dosáhnout jen velmi těžko.

Patříte k těm, pro které je úklid nutností?

Pokud se řadíte mezi jedince, kteří vnímají úklid domácnosti jako ztrátu času či jako činnost, která bere pouze energii, kterou byste rádi využili jinak, svěřte se do rukou odborníků, rádi vám s úklidem vaší domácnosti pomůžeme.

Jednorázový i pravidelný úklid domácnosti Praha i celá ČR 

Nabízíme nejrůznější formy spolupráce a činností vám a vaší domácnosti na míru. V rámci našich služeb zajišťujeme jednorázový i pravidelný úklid domácnosti, taktéž realizujeme úklidy generální, které zahrnují úklidové práce, jež oceníte např. při stěhování či rekonstrukci.

A nejen to…

Dle vašich konkrétních požadavků a přání vám zajistíme také úklid dalších prostorů. Naše profesionální úklidové služby zajišťujeme pravidelně i nepravidelně jak v interiéru, tak exteriéru – záleží na Vašich přáních a aktuálních potřebách.

Veškeré úklidové činnosti prováděné naší firmou jsou zajišťovány v maximální možné míře diskrétnosti a bez toho, aby byl jakkoliv narušen chod a soukromí vaší domácnosti.

V rámci úklidu vaší domácnosti nabízíme:

  • jednorázový generální úklid domácnosti
  • pravidelný i nepravidelný běžný úklid
  • péči, starostlivost a úklid zahrady
  • hloubkové mytí oken, a to včetně rámů, parapetů i žaluzií
  • mytí fasády
  • údržbu zeleně
  • úklid sněhu v čase zimních měsíců

Kontaktujte nás

V případě zájmu o úklid vaší domácnosti nás neváhejte kontaktovat – rádi se s vámi domluvíme na podrobnostech a pomůžeme vám zajistit bezpečný a plynulý chod vaší domácnosti. Oblast naší působnosti je Praha i celá ČR