Úklid kanceláří

Zajišťujeme profesionální úklid kancelářských prostor. Členové našeho týmu jsou zkušenými profesionály v oblasti úklidu s dlouholetou praxí. Naše zaměstnance pravidelně proškolujeme a zajišťujeme tak vysoký standard úklidových služeb. Zakládáme si na poctivosti, spolehlivosti a preciznosti úklidových služeb. K úklidu kancelářských prostor využíváme profesionální dezinfekční a mycí prostředky a nejlepší úklidové technologie. Vše v souladu s normami a nařízeními České republiky. Úklid kanceláří nabízíme na území města Praha i po celé ČR. Zabýváme se především pravidelným úklidem firemních prostor.

Výhody pravidelného úklidu firemních prostor

Pravidelný úklid firemních prostor externí firmou přináší nespočet výhod. Kromě starosti o další zaměstnance a celou organizaci úklidu také finanční úsporu při nákupu úklidových prostředků. Jelikož jsme na úklid profesionálové, dokážeme zajistit službu pravidelného úklidu vašich firemních prostor za mnohem nižší finanční náklady než kdybyste si úklid zajišťovali sami. Dalším benefitem je obrovská úspora času, vše za vás zajistíme. Stačí si domluvit pravidelné termíny úklidu a rozsah úklidových prací.

Co můžeme dalšího zajistit?

Kromě úklidu kancelářských prostor naše firma nabízí také facility managment, nebo ostrahu. Oblast naší působnosti je Praha i celá ČR

Co vše objednáním úklidu u vás získám?

  • úspora finančních nákladů na úklidové služby
  • úspora času
  • úklid od proškolených profesionálů
  • použití profesionálních dezinfekčních a mycích prostředků
  • úklid kanceláří na celém území města Prahy
  • možnost přiobjednání facility managmentu, nebo ostrahy