Ostraha administrativních budov

Ochráníme ne jen váš majetek, ale i vás. Díky certifikátům, který držíme, se vždy můžete spolehnout na naši profesionalitu.

Fyzická ochrana administrativních objektů Praha i celá ČR

Naší doménou je fyzická ochrana administrativních objektů, jejímž účelem je ochrana života a zdraví osob a majetku. Zajistíme kontrolu pohybu osob i vozidel uvnitř objektu i při vstupu do něj.

Naši strážní jsou 100% profesionálové

Ostraha administrativních objektů pro nás znamená perfektní zmapování bezpečnostní situace daného objektu se stanovením konkrétních rizik a implementace vhodných preventivních opatření. Díky pečlivému výběru našich vlastních zaměstnanců pak můžeme pro naše klienty adekvátně zajistit všechny požadovaní služby. Samozřejmostí je odpovídající výstroj a vybavení zaměstnanců stejně tak jako jejich důsledné a odborné zaškolení.

Provedeme analýzu současného zabezpečení administrativního objektu

V rámci nové spolupráce s každým klientem nejprve provádíme analýzu současné bezpečnostní situace a stávajícího zabezpečení. Zaměřujeme se na funkci kamerového systému, elektronického zabezpečovacího systému, požárního systému i na funkci přístupových systémů. Jejich spolehlivost a funkci řádně prověříme a případně navrhneme potřebné změny či posílení stupně ochranySpolupracujeme také s ověřenými dodavateli bezpečnostních systémů. Můžeme vám tak zajistit i dodání potřebných technologií pro dostatečné zabezpečení vašeho majetku a zdraví. Oblast naší působnosti je Praha i celá ČR

Postaráme se o facility managementem v administrativní budově

Dále působíme také ve facility managementu. Společně s péčí o bezpečnost vašeho objektu se tak můžeme pro zjednodušení vašeho života postarat také o komplexní správu nemovitosti, hladké fungování celkového chodu budovy a údržbu objektu včetně úklidu. Na vás zbude už jen to nejdůležitější, starost o váš vlastní business.

Poptávkový formulář