Ostraha hotelu

Každý návštěvník jakéhokoliv ubytovacího zařízení jistě ocení čisté prostředí. Rozhodně se chce u vás cítit hezky, zároveň ale také bezpečně.

Fyzická ostraha hotelů a ubytovacích zařízení

Provozujete-li hotel či penzion, případně jiné obdobné ubytovací zařízení, rozhodně se nesnažte ušetřit na kvalitním zabezpečení. Jen tak se vaši hosté budou cítit skutečně stoprocentně příjemně. Dokonce již valná část turistů a návštěvníků poptává ubytování, které je považováno za bezpečné. Ostraha hotelů a ubytovacích zařízení je stále žádanější ne jen kvůli možné lokální kriminalitě, ale také díky množícím se teroristickým útokům, které vidíme pořád častěji v médiích.

Chcete-li se vyrovnat své konkurenci, rozhodně investujte do kvalitního a komplexního elektronického zabezpečovacího systému a také popřemýšlejte o tom, zda právě u vás nebude vhodná fyzická ostraha.

Fyzická ostraha hotelů a ubytovacích zařízení je naší doménou. Můžeme vám předložit získané certifikáty a poskytnout vždy vlastní proškolené zaměstnance, kteří vědí, co mají dělat za každé situace. Díky jejich práci se už žádný váš host nebude obávat případného nebezpečí. Zajistit vám můžeme také službu portýra, který přejímá prvotní kontakt se všemi hosty. Těm je tak nápomocen, potřebují-li zajistit pomoc se zavazadly a má přehled, kdo do budovy vchází a odchází.

Postaráme o 100% bezpečnost vašeho hotelu

U každého nového klienta nejprve provedeme analýzu stávajícího zabezpečení a v případě potřeby vzneseme návrhy na posílení a zlepšení. Dlouhodobě spolupracujeme také s kvalitními dodavateli technologií pro zabezpečení, které můžeme bez obav doporučit. Svěřit nám ale můžete také běžné činnosti spojené s administrativním a facility managementem včetně úklidu. Dokážeme se postarat o všechno, co se hladkého provozu týče.

Pro zadání poptávky využijte následující formulář

Do 2 dnů s vámi projdeme vaše potřeby a požadavky.